Loading products
 przesyłka dpd
 
tpay
 
 
 
THEY TRUSTED US:
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
Do you have any questions?

Contact our customer service

ADVERTISING FLAGS - MANUFACTURER EMTIGO PRINT 

The manufacturer of flags Emtigo Print presents a wide range of products made of the highest quality materials. The offer of our online store includes, among others:

 • advertising flags,
 • tripoders,
 • various types of advertising walls,
 • posters, stands and promotional stands,
 • roll-ups,
 • x-banners and advertising banners,
 • leaflet racks,
 • barrier posts,
 • GPC frames,
 • poster strips,
 • printing foils

A universal form of advertising - advertising winders

Among the advertising flags, our customers will find winders in the shape of a wing or a teardrop. We also offer rectangular advertising winders. They are an extremely versatile and functional form of advertising. What's more, in the same category there are pole flags, bases and accessories. It is possible to order a flag with a print selected by the customer, in any size.

Printed flags and pole flags - perfect for special occasions

The printed flag (as well as the flag on the pole) can be used during various occasions - from national holidays to various types of business events, fairs or conferences. The products we offer will certainly be properly presented on a given occasion, effectively attracting the attention of recipients. When creating our products, we want to fully respond to the needs of the dynamically developing market, which is why we focus on a variety of patterns and colors. We care about the precision of workmanship, which determines the very aesthetic appearance of the assortment in the Emtigo Print store. Each advertising flag presents the highest quality.

Advertising flags - fast delivery or personal collection

So, if you are looking for a banner, winder or flag - the manufacturer Emtigo Print is a proven choice. By choosing our store, you receive professional and efficient service, reliable assistance in choosing products and goods that fully meet your expectations. We deliver advertising flags, winders and all other products throughout Poland via courier. It is also possible to pick up the advertising flag in person in Poznań at our company's headquarters. In addition, we provide convenient payment options. Instant online Tpay, traditional transfer and cash on delivery. We execute orders quickly and efficiently. Feel free to contact us and take advantage of our offer!

01.12
Nowości
Stand reklamowy vs Roll up: Który lepiej przyciągnie uwagę klientów?

Reklama ważna jest dla każdego biznesu. Co wybrać – roll up czy stand reklamowy? To pytanie zadaje sobie każda firma, które choć raz prezentowała swoją ofertę na targach czy wystawach. Dziś przyjrzymy się, jak produkty reklamowe wpływają na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Read more
02.11
Flagi reklamowe
Tworzenie wyjątkowych stoisk targowych - tajniki sukcesu

Targi branżowe to miejsce, gdzie marki mają okazję zaprezentować się w pełnej krasie. Mając na uwadze cyfrową rewolucję i przesycenie rynku reklamami online, tradycyjne metody promocji zyskują na znaczeniu. Stoisko targowe, które jest jednocześnie atrakcyjne i funkcjonalne, może stać się kluczem do nawiązywania nowych, wartościowych relacji biznesowych. Aby jednak osiągnąć ten cel, warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom – takim jak systemy od Emtigo.

Read more
28.09
Flagi reklamowe
Flaga firmowa - jak wybrać odpowiedni design i materiał?

Flagi firmowe odgrywają niezwykle ważną rolę w kreowaniu wizerunku i tożsamości marki. W świecie biznesu, gdzie każdy szczegół liczy się w budowaniu zaufania i rozpoznawalności, te powiewające symbole stają się potężnym narzędziem komunikacji. Reprezentując wartości, misję oraz wizję organizacji, doskonale wzmacniają jej obecność w świadomości odbiorców. Właściwy design, dobrze dobrany materiał i precyzyjne umiejscowienie mogą sprawić, że flaga firmowa stanie się jednym z kluczowych elementów strategii marketingowej każdej firmy.

Read more
31.08
Nowości
Jak reklama wpływa na markę? - 5 kluczowych funkcji

W dzisiejszych czasach reklama marki jest nieodłącznym elementem strategii każdej firmy. Możliwości reklamowe są ogromne, a jednym z liderów w tej dziedzinie dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla biznesu jest Emtigo. Dzięki produktom reklamowym możesz nie tylko mieć realny wpływ na wizerunek marki, ale także zwiększyć jej widoczność na tle konkurencji. Przyjrzyjmy się, jak reklama wpływa na markę i co Ty, jako właściciel możesz zrobić, aby skutecznie promować swoją firmę.

Read more
09.08
Ścianki reklamowe
Trybunka reklamowa i stoisko promocyjne: Twój klucz do skutecznej reklamy

Zastanawiałeś się kiedyś, jak skutecznie wykorzystać trybunkę reklamową oraz stoiska promocyjne do promocji swojego biznesu? W dobie dominacji marketingu cyfrowego często zapominamy o wartości tradycyjnych form promocji, które wciąż mają wiele do zaoferowania. Sprawdzą się one niezależnie od tego, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy też zarządzasz dużą korporacją.

Read more
02.08
Rollupy
Jak zaprojektować roll up, który przyciągnie uwagę klientów?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zaprojektować roll up, który przyciągnie uwagę klientów? Rollupy są narzędziem promocyjnym, które pozwala wyróżnić Twoją markę, produkt lub wydarzenie na tle konkurencji. Jego skuteczność uzależniona jest nie tylko od umieszczenia logo i hasła reklamowego promującego firmę na banerze. Dowiedz się, jak zrobić projekt roll up, który rzeczywiście przyciągnie uwagę i zachęci klientów do zainteresowania się Twoją ofertą.

Read more
01.08
Rollupy
Roll up - co to jest i jakie są jego zalety w reklamie Twojego biznesu?

Reklama niewątpliwie odgrywa kluczową rolę w odniesieniu sukcesu w biznesie. Dynamika świata, jak również stały rozwój technologii przyczynia się do powstawania coraz to nowych metod i narzędzi reklamowych. Jednym ze sposobów na wyróżnienie się podczas imprez branżowych jest roll up. Co to jest i dlaczego warto się nim zainteresować?

Read more
27.04
Standy
Stand reklamowy - co to takiego i jak może pomóc Twojej firmie w promocji?

Chcesz skutecznie promować swoją firmę na różnorodnych wydarzeniach branżowych. Zadbaj o odpowiednie produkty reklamowe. Jednym z nich jest stand reklamowy. Co to takiego i jak może pomóc Twojej firmie w wyróżnieniu się na tle konkurencji? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Read more
More articles

PRODUKTY REKLAMOWE POZNAŃ – SZYBKA DOSTAWA LUB ODBIÓR OSOBISTY

Poszukujesz skutecznych akcesoriów reklamowych dla firm? Zastanawiasz się, czy postawić na rollup, ściankę tekstylną czy flagi – producent Emtigo Print to zapewni Ci profesjonalną obsługę i rzetelną pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że kupiony przez Ciebie produkt reklamowy będzie w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Co ważne, wszystkie nasze produkty kupisz bez konieczności wychodzenia, dzięki szybkiej dostawie za pośrednictwem kuriera. Dajemy Ci również możliwość odbioru osobistego zamówionych przez Ciebie rozwiązań w Poznaniu w siedzibie naszej firmy. W Emtigo dbamy o Twoją wygodę, dlatego też zapewniamy wygodne opcje płatności – błyskawiczny online Tpay, przelew tradycyjny czy płatność za pobraniem – to Ty wybierasz! Zamówione zlecenia realizujemy szybko i sprawnie. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty!

 

 

 

Emtigo Print – Flag manufacturer and online store

ul. Wałbrzyska 1, 60-198 Poznań

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323