Trwa wczytywanie produktów

Stand reklamowy vs Roll up: Który lepiej przyciągnie uwagę klientów?

Emtigo.pl

2023-12-01 15:52:00

Rollupy

Reklama ważna jest dla każdego biznesu. Co wybrać – roll up czy stand reklamowy? To pytanie zadaje sobie każda firma, które choć raz prezentowała swoją ofertę na targach czy wystawach. Dziś przyjrzymy się, jak produkty reklamowe wpływają na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Roll up – jak wygląda taka reklama?

Roll up reklamowy to przenośny, lekki i łatwo składany sposób na promocję Twojej firmy lub produktu. Jest on jednym z bardziej popularnych wyborów wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystko to za sprawą ceny roll upów – są one niższe niż w przypadku klasycznych stoisk targowych. Kolejną zaletą, jaka wyróżnia rollup-y jest ich dostępność w różnych wymiarach. Do najczęściej spotykanych możemy zaliczyć roll up 100 x 200, 150 x 200 oraz 60 x 200. Co więcej, w Emtigo oferujemy nie tylko szeroki wachlarz rozmiarów, ale przede wszystkim możliwość wyboru druku i jego personalizacji. Nasza drukarnia oferuje indywidualne projekty rollupów, które zawierają logo oraz przejrzystą ofertę firmy.

Czym charakteryzuje się stand reklamowy?

Stand reklamowy w odróżnieniu od reklamy roll up jest rozwiązaniem bardziej stałym. Standy tekstylne łączą w sobie cechy rollupów z nadrukiem i ścianek tekstylnych. Niska waga, mobilność czy wygodny format znany z rollupów w połączeniu ze stabilną konstrukcją stelaża i wydrukiem na materiale znaną ze ścianek, gwarantują doskonałą widoczność na wszelkich imprezach branżowych. Biorąc pod uwagę cenę roll upów i koszt zakupu standów reklamowych, te pierwsze wypadają zdecydowanie korzystniej. Jest to głównie spowodowane mniej skomplikowaną konstrukcją i mniejszą ilością użytych materiałów. Dodatkowo rollupy na zamówienie oferują znacznie więcej możliwości.

Ścianka roll up czy stand reklamowy – co wybrać?

Czy ścianka roll up przyciąga więcej uwagi niż stand reklamowy? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy z tych produktów cechuje się wysoką jakością, a także ma za zadanie zwiększać widoczność marki. Wybór pomiędzy standem a banerem stojącym roll up zależy jednak kilku czynników. Zarówno roll up dwustronny, jak i jednostronny jest łatwy do przenoszenia i składania. Dzięki temu idealnie sprawdza się w przypadku małych firm, które szukają niezawodnej i skutecznej reklamy. Stand reklamowy z kolei jest rozwiązaniem bardziej wytrzymałym, które nie tylko można wykorzystywać przez lata, ale także w razie konieczności prać. Choć podobnie jak klasyczne rollupy jest dość lekki, jego sposób składania i rozkładania jest nieco bardziej wymagający.

Zarówno stand reklamowy, jak i roll up to produkty, które skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów zainteresowanych usługami bądź produktami oferowanymi przez Twoją firmę. Ostateczny wybór zależy od Twojego budżetu, preferencji i potrzeb biznesowych. Niezależnie od wyboru, ważne jest, aby pamiętać o zapewnieniu jakości, atrakcyjności i wyraźnych informacji na swoim rollupie z nadrukiem lub standzie. W ofercie Emtigo znajdziesz także inne produkty, które sprawdzą się podczas wyposażania stoisk promocyjnych, m.in. flagi reklamowe.

ARTYKUŁY Z KATEGORII ROLLUPY
ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 131

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323