Trwa wczytywanie produktów

Stojaki na ulotki

Stojak na ulotki A4 HARMO

Stojak na ulotki A4 HARMO

Zobacz
Stojak na ulotki A4 HARMO w walizce

Stojak na ulotki A4 HARMO w walizce

Zobacz
Stojak na ulotki A4 TRAP

Stojak na ulotki A4 TRAP

Zobacz
Stojak na MENU A4

Stojak na MENU A4

Zobacz
Stojak na ulotki A4 / Trybunka 2W1

Stojak na ulotki A4 / Trybunka 2W1

Zobacz

Stojaki na ulotki to rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którym zależy na prostej i skutecznej formie reklamy swoich produktów i usług. Pozwalają one na dotarcie do szerszego grona odbiorców, bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. Stojak na ulotki reklamowe jest łatwy w montażu i może być ustawiony w wielu różnych miejscach, takich jak centra handlowe, hotele, banki czy szkoły. Sprawdzają się także na różnego rodzaju eventach branżowych czy targach. Dzięki swojej stabilnej i trwałej konstrukcji są one w stanie wytrzymać duże obciążenie i pozostają niezawodne przez długi czas. W Emtigo oferujemy rozwiązania dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.


Stojaki na ulotki – kto z nich korzysta?


Stojaki na ulotki to bez wątpienia popularne i skuteczne narzędzie reklamowe. Wykorzystywane są one coraz częściej przez przedsiębiorstwa i instytucje niezależnie od branży. Kto najczęściej z nich korzysta? Przede wszystkim, stojaki na ulotki reklamowe są powszechne w branży turystycznej i hotelarskiej. Niejednokrotnie to właśnie hotele i biura podróży umieszczają je w swoich lobby, by móc umieścić w nich ulotki promujące autorskie oferty czy też zachęcać do skorzystania z usług oferowanych przez partnerów. Standy na ulotki popularne są również w branży usługowej. Pozwalają one bowiem na szybką i skuteczną prezentację oferty i zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z usług.


W Emtigo oferujemy rozwiązania, które ułatwiają zwiększenie widoczności firmy nie tylko na co dzień, ale także na wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych. Ekspozytory na ulotki są skutecznym narzędziem reklamowym, powszechnie wykorzystywanym przez przedsiębiorstwa i instytucje. Jeśli i Ty chcesz zwiększyć zasięg swojej firmy, a tym samym dotrzeć do szerszego grona odbiorców ze swoją ofertą, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.


Stojaki reklamowe na ulotki – wybierz wygodne rozwiązanie


Jako producent stojaków reklamowych Emtigo posiadamy rozwiązani dopasowane do potrzeb każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz:

  • stojak na ulotki A4 HARMO – to rozwiązanie, które prezentuje się niezwykle elegancko, a jednocześnie łączy w sobie wszystkie cechy funkcjonalnego standu na ulotki. Wyróżnia go niewątpliwie nowoczesny, elegancki wygląd, który w połączeniu z użytymi materiałami daje trwałe uzupełnienie każdego stoiska. Na uwagę zasługuje także możliwość złożenia stojaka oraz jego niska waga, pozwalająca na swobodne przenoszenie z miejsca na miejsce;
  • stojak na ulotki A4 HARMO w walizce – konkurencyjne rozwiązanie, które wyróżnia się przede wszystkim dołączoną do zestawu, elegancką walizką, w której schować można złożony stojak. Gwarantuje to jeszcze lepszą jego ochronę przed uszkodzeniem w transporcie, a także prezentuje się niezwykle okazale. Zarówno wersja z torbą, jak i walizką przystosowana jest do ulotek w rozmiarze A4;
  • stojak na ulotki A4 TRAP – kolejna propozycja to kaskadowy ekspozytor na ulotki, wykonany z aluminium. Podobnie jak inne nasze rozwiązania, przystosowany został do szybkiego składania i rozkładania, a zastosowane mechanizmy są trwałe i odporne na uszkodzenia. Choć poszczególne jego kieszenie zaprojektowane zostały z myślą o prezentacji ulotek i katalogów w formacie A4, aluminiowe podparcie wygląda równie dobrze także z mniejszymi rozmiarami. Całość stojaka zwieńcza stabilna podstawa uniemożliwiająca samoistne przewrócenie się ekspozytora;
  • stojak na MENU A4 – wykonane z anodowanego aluminium, o wyjątkowo stabilnej podstawie. Stojak ten sprawdzi się świetnie jako rozwiązanie do prezentowania konkretnego produktu, ale również menu restauracyjnego. Dzięki zamkniętej ramce, którą ustawić można zarówno w pionie, jak i poziomie ekspozytor ochroni dokument przed zniszczeniem i zalaniem;
  • stojak na ulotki A4/trybunka – rozwiązanie niezwykle praktyczne, które łączy w sobie wszelkie funkcje ekspozytora i blatu prezentacyjnego. Dzięki połączeniu drewna z aluminium jest ono nie tylko trwałe, ale przede wszystkim eleganckie. Co więcej, z łatwością zabrać można go w każde miejsce, gdyż tak jak i inne nasze stojaki, jest ono składane.

Emtigo – producent stojaków reklamowych


Emtigo to ceniony producent stojaków reklamowych. Od lat dostarczamy swoim klientom niezawodne i trwałe rozwiązania do promocji marki. Specjalizujemy się nie tylko w stojakach reklamowych na ulotki, ale oferujemy także takie produkty reklamowe jak:

Każdy nasz produkt jest starannie zaprojektowany i wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu wyróżnia się trwałością. Wszystkie nasze rozwiązania powstały z użyciem niezawodnego, a zarazem lekkiego aluminium i tworzyw sztucznych. Z łatwością możesz je więc przewozić z miejsca na miejsce, bez obaw o uszkodzenie. W Emtigo znajdziesz stojaki reklamowe, dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, co pozwoli Ci na dopasowanie ich do potrzeb i wymagań. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 131

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323