Trwa wczytywanie produktów

Ścianki tekstylne – zalety i wady w porównaniu do ścianek pop-up

Emtigo.pl

2022-12-19 16:02:00

Ścianki reklamowe

Odpowiednia reklama w dużej mierze odpowiada za sukces marki. Jednym z rozwiązań, wykorzystywanych do prezentacji oferty są ścianki tekstylne. Zalety tego rozwiązania to niewątpliwie zwiększenie widoczności stanowiska na różnego rodzaju targach i wystawach. Reklamowe ścianki tekstylne od Emtigo zapewniają nie tylko wysoką jakość i czytelność nadruku, ale przede wszystkim mogą posłużyć Twojej firmie przez lata. Zainwestuj w produkty reklamowe i zyskaj rozpoznawalność swojej marki.


Co to są ścianki tekstylne – zalety i wady rozwiązania


scianka tekstylna

Tekstylne ścianki wystawiennicze to często spotykane rozwiązanie nie tylko podczas targów czy eventów, ale również zaplanowanych konferencji. Na jej powierzchni zwizualizować można nie tylko logotyp firmy, ale przede wszystkim grafiki i hasła przyświecające idei prowadzonej przez Ciebie działalności. Rozwiązania te doceniane są przede wszystkim za ich praktyczność. Jakie są główne zalety ścianek reklamowych? To przede wszystkim:

  • łatwe utrzymanie w czystości – ścianka tekstylna, jak sama nazwa wskazuje, posiada nadruk wykonany na tkaninie, co umożliwia jej czyszczenie w przypadku zabrudzeń. Dodatkowa warstwa zabezpieczająca chroni ją przed wytarciem się właściwych barwników, a co za tym idzie powstaniem nieestetycznych plam;
  • lekka i mobilna – to, co wyróżnia tekstylne ścianki reklamowe to przede wszystkim lekka konstrukcja, którą z łatwością przenieść można z miejsca na miejsce. Choć po rozłożeniu rozwiązanie to wyróżnia się sporą powierzchnią, w formie złożonej nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a przede wszystkim jest lekkie w transporcie;
  • trwały druk sublimacyjny – zapewnia nie tylko doskonała jakość i trwałość nadruku, ale przede wszystkim umożliwia wykorzystanie żywych barw. Jest on odporny na działanie warunków atmosferycznych, a w razie potrzeby istnieje możliwość wyprania zadrukowanej tkaniny w pralce;
  • atrakcyjna cena – ścianki konferencyjne tekstylne są jednym z tańszych rozwiązań, które swoją jakością nie ustępują znacznie droższym propozycjom.

Ścianki tekstylne a ścianki pop-up – co lepsze?


Ścianki reklamowe tekstylne są godnym następcą rozwiązań typu pop-up. Choć jeszcze nie tak dawno nikt nie wyobrażał sobie uczestnictwa w targach czy wystawach bez posiadania ścianek pop-up, dziś znacznie wygodniejsze są rozwiązania tekstylne. Dzieje się to przede wszystkim za sprawą braku konieczności starannego ustawiania poszczególnych grafik na rzecz jednej, wygodnej, zwijanej tkaniny, która pozostaje na swoim miejscu mimo ruchu w pobliżu. Kolejnym aspektem, który stawia tekstylne ścianki wystawiennicze przed pop-upami, jest ich waga, a także możliwość transportu nie tylko w formie rolki, ale również klasycznym złożeniu. Choć nadruk wykonany zarówno na jednej, jak i drugiej propozycji reklamowej jest równie wysokiej jakości, argumentem przemawiającym za ścianką reklamową tekstylną, jest możliwość wykorzystania obydwu stron tkaniny bez ryzyka prześwitywania poszczególnych grafik.


Jeśli nadal zastanawiasz się, jakie ścianki konferencyjne sprawdzą się lepiej, nasza odpowiedź jest jednoznaczna. Tekstylne rozwiązania dają znacznie więcej możliwości aniżeli odchodzące do lamusa pop-upy. Pozwoli Ci to zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze.


Skuteczna reklama z Emtigo


Nasza oferta systemów wystawienniczych zawiera wysokiej jakości ścianki tekstylne. Od lat specjalizujemy się w rozwiązaniach, które mają na celu realnie zwiększyć widoczność Twojej marki podczas organizowanych targów czy konferencji. Z naszymi produktami zdobędziesz nowych klientów, także działając stacjonarnie. Flagi reklamowe, rollup-y, standy tekstylne – to wszystko możesz wykorzystać także podczas codziennej pracy i promocji marki. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość, a dbałość o szczegóły sprawia, że nasze akcesoria reklamowe nie tracą swojego pierwotnego wyglądu mimo upływu lat.

ARTYKUŁY Z KATEGORII ŚCIANKI REKLAMOWE
ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 131

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323