Trwa wczytywanie produktów

Jak zaprojektować roll up, który przyciągnie uwagę klientów?

Emtigo.pl

2023-08-02 14:11:00

Rollupy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zaprojektować roll up, który przyciągnie uwagę klientów? Rollupy są narzędziem promocyjnym, które pozwala wyróżnić Twoją markę, produkt lub wydarzenie na tle konkurencji. Jego skuteczność uzależniona jest nie tylko od umieszczenia logo i hasła reklamowego promującego firmę na banerze. Dowiedz się, jak zrobić projekt roll up, który rzeczywiście przyciągnie uwagę i zachęci klientów do zainteresowania się Twoją ofertą.


Jak zaprojektować roll up?


Projektowanie rollupu wymaga uwagi i staranności w celu stworzenia atrakcyjnego i skutecznego produktu. Aby go skutecznie zaprojektować, należy postępować zgodnie z kilkoma istotnymi krokami. Najważniejsze z nich to określenie. w jakim celu wybiera się dane produkty reklamowe, a także jakie korzyści mają przynieść firmie. Chcesz zareklamować konkretny produkt, promować swoją markę czy poinformować o wydarzeniu? Skorzystaj z usług oferowanych przez Emtigo.


Na co zwrócić uwagę projektując roll up?


Rollup to jeden z bardziej popularnych produktów reklamowych dostępnych na rynku. Dzięki lekkiej konstrukcji i intuicyjnemu procesowi składania i rozkładania chętnie wybierane są przez firmy uczestniczące w targach, wystawach czy innych wydarzeniach branżowych. Chcesz stworzyć przyciągający uwagę rollup? Oto kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę podczas jego projektowania


Określenie celu i docelowej grupy odbiorców


Decydując się na zakup rollupu, warto określić główny cel jego wykorzystania. Najczęściej produkt ten wybierany jest do promowania produktów, usług, a także różnego rodzaju wydarzeń. Warto zadbać więc o zwięzły, łatwy do zrozumienia przez odbiorców przekaz. Określając docelową grupę odbiorców, skup się wyłącznie na najważniejszych informacjach przyciągających uwagę i zainteresowanie klientów.


Wybór wysokiej jakości grafik i zdjęć


Atrakcyjność rollupów w dużej mierze uzależniona jest od ich wyglądu. Jednym z elementów wpływających na wizualną stronę tego rozwiązania są dobrze dobrane grafiki i zdjęcia. Przed wydrukiem upewnij się, że przesłane przez Ciebie grafiki są dostatecznie wysokiej jakości i odzwierciedlają tematykę lub zamierzony przekaz.


Czytelny przekaz, przyciągający uwagę przekaz


Rollup, tak jak i inne produkty reklamowe zwiększają widoczność marki. To właśnie dlatego powinny być one czytelne i łatwe do odczytania nawet z większej odległości. W tym celu starannie dobierz zarówno wielkość, jak i styl czcionki. Unikaj ozdobnych znaków, a treść rozplanuj tak, by nie zamazać przekazu.


Stworzenie atrakcyjnego układu


Jak stworzyć atrakcyjny układ treści na rollupie? Przede wszystkim zadbaj o tu, by najważniejsze informacje były widoczne i łatwo dostrzegalne. Istotne jest zastosowanie hierarchii treści i wyeksponowanie najważniejszych jej elementów. Jeśli rollup ma zawierać informacje kontaktowe – upewnij się, że są one czytelne.


Wybór kolorystyki nawiązującej do innych materiałów marketingowych


Twoja marka posiada ugruntowaną pozycję na rynku i kojarzona jest z konkretnym logotypem? A może wchodzisz dopiero na rynek i chcesz zachować spójność swoich materiałów? Użyj kolorów, które są zgodne z identyfikacją wizualną twojej marki. Dobrze dobrane kolory przyciągną uwagę i pomogą w budowaniu rozpoznawalności.


Dlaczego warto wybrać rollupy od Emtigo?


Szukasz wysokiej jakości rollupów i produktów reklamowych? Postaw na Emtigo. Gwarantujemy trwałość i odporność na uszkodzenia oferowanych przez nas produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy zawsze z chęcią pomogą Ci w wyborze i zaprojektowaniu rollupu czy innych rozwiązań, jakie znajdziesz w naszym asortymencie. Od lat przyjmujemy zasadę, że najważniejszy dla nas jest klient, dlatego możesz liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie zamówienia. Słyniemy z szybkiej i terminowej realizacji zamówień, a jakość naszych produktów gwarantuje trwałość przez lata.


W Emtigo wybierać możesz spośród szerokiej gamy rollupów. Znajdziesz m.in. wersję slim, strong czy exclusive. Wybierając nasze produkty, zyskujesz pewność najwyższej jakości, która spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci skutecznie promować Twoją markę, produkt lub usługi.

ARTYKUŁY Z KATEGORII ROLLUPY
ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 131

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323