Trwa wczytywanie produktów

Flaga firmowa - jak wybrać odpowiedni design i materiał?

Emtigo.pl

2023-09-28 12:52:00

Flagi reklamowe

Flagi firmowe odgrywają niezwykle ważną rolę w kreowaniu wizerunku i tożsamości marki. W świecie biznesu, gdzie każdy szczegół liczy się w budowaniu zaufania i rozpoznawalności, te powiewające symbole stają się potężnym narzędziem komunikacji. Reprezentując wartości, misję oraz wizję organizacji, doskonale wzmacniają jej obecność w świadomości odbiorców. Właściwy design, dobrze dobrany materiał i precyzyjne umiejscowienie mogą sprawić, że flaga firmowa stanie się jednym z kluczowych elementów strategii marketingowej każdej firmy.

Co to są flagi firmowe i dlaczego są ważne?

Flagi reklamowe nie są jedynie kawałkiem materiału zawieszonym na maszcie. Reprezentują one wartości, misję oraz wizję firmy. W świecie biznesu, gdzie pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, dobrze zaprojektowana flaga może być kluczem do sukcesu. Może wzmacniać Twoją markę, podkreślać jej profesjonalizm i wyróżniać się na tle konkurencji.

Flagi firmowe nie są jedynie estetycznym dodatkiem. Stanowią one ważny element strategii marketingowej i komunikacyjnej, wpływając na percepcję marki zarówno w środowisku zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Oto kilka powodów, dla których są one tak istotne:

  • budowanie rozpoznawalności – regularne eksponowanie flagi z logo firmy pomaga w zakorzenianiu jej w świadomości odbiorców. Ludzie kojarzą kształty, kolory i symbole, co przekłada się na większą rozpoznawalność marki;
  • profesjonalizm – flaga firmowa świadczy o profesjonalizmie i stabilności firmy. Wskazuje, że organizacja jest dumna z tego, kim jest i co reprezentuje;
  • wzmocnienie tożsamości marki – dzięki flagom firmowym marka ma możliwość podkreślenia swoich wartości, misji i wizji. To doskonały sposób na wzmocnienie jej tożsamości i budowanie więzi z klientami;
  • wzmacnianie obecności w przestrzeni publicznej – flaga rozwieszona przed budynkiem czy na eventach sprawia, że marka staje się bardziej widoczna i łatwiej zapada w pamięć.

Jakie materiały są najlepsze dla flag firmowych?

Zastanawiasz się, z jakiego materiału powinna być wykonana flaga, aby służyła przez lata, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd? W Emtigo flagi reklamowe drukujemy na takich materiałach jak:

  • poliester 115 g/m² – materiał o dużej elastyczności, który nie gniecie się łatwo. Dzięki temu, flagi wykonane z poliestru zawsze prezentują się estetycznie, niezależnie od warunków. To także materiał o wysokiej trwałości, odporny na rozdarcia i przetarcia, który doskonale odwzorowuje kolory. Wybierając poliester, można liczyć na jasność i wierność barw, co jest niezwykle istotne w kontekście flag firmowych z logo;
  • stormflag 115g/m² – materiał zaprojektowany specjalnie z myślą o trudniejszych warunkach atmosferycznych. Jeśli planujesz umieścić flagę na zewnątrz budynku, gdzie będzie narażona na działanie silnego wiatru czy innych czynników atmosferycznych, stormflag jest materiałem godnym rozważenia. Charakteryzuje się on wyjątkową wytrzymałością i dłuższą żywotnością w porównaniu z tradycyjnym poliestrem.

Flagi firmowe z logo od Emtigo

Flagi firmowe z logo od Emtigo to nie tylko gwarancja wysokiej jakości, ale też szeroka gama opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele flag winder, takie jak skrzydło, łezka czy prostokątna, które pozwalają na efektowne i widoczne z daleka prezentowanie logotypu firmy. Dodatkowo, dla tych, którzy chcą stawiać na tradycyjne rozwiązania, oferujemy flagi na maszt oraz banery tekstylne. Dla firm, które już posiadają flagi, ale chcą odświeżyć ich wygląd, przygotowaliśmy specjalną ofertę wydruków do flag winder. Ponadto, by zapewnić pełne zadowolenie klienta, oferujemy również bogaty wybór podstaw i akcesoriów, które ułatwiają montaż i ekspozycję flag. Wybierając produkty reklamowe od Emtigo, wybierasz profesjonalizm w każdym calu.

POPULARNE ARTYKUŁY BLOGOWE
ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 131

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323