Trwa wczytywanie produktów
Złóż zamówienie w przeciągu : : , a przesyłkę nadamy
Projekt graficzny rollupa

Projekt graficzny rollupa

Projekt graficzny
Termin realizacji
Wprowadź ilość

Podsumowanie

Liczba sztuk: szt.

Cena:

netto

brutto

Zamów dzisiaj do 15:00

Termin wysyłki:

Produkt chwilowo niedostępny

Zapytaj o dostępność

Zależy Ci na zwiększeniu widoczności swojej firmy na targach i wydarzeniach branżowych. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi reklamowych jest rollup. Projektowanie i możliwość personalizacji sprawia, że wybierając go, otrzymujesz produkt, który wiernie odwzorowuje Twoją firmę i usługi przez nią realizowane. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Emtigo.


Skuteczny rollup – projekt i wykonanie


Projektowanie rollupów to proces niezwykle ważny dla każdej działalności, niezależnie od jej wielkości. Staranne przygotowanie, a następnie wykonanie reklamy pozwala na skuteczne zwiększenie widoczności firmy i zainteresowanie potencjalnych klientów ofertą. Rollupy bowiem to popularne produkty reklamowe w branży marketingowej, które często wykorzystywane są na targach, konferencjach, eventach oraz w sklepach i punktach sprzedaży.


Projekty graficzne, jakie wykonać możesz w Emtigo przekładają się na wysoką jakość wykonania zamówionych rozwiązań. Aby stworzyć wyjątkowe i przykuwające uwagę rollupy, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:


 • określenie głównego celu reklamy i grupy odbiorów;
 • wybór odpowiedniego rozmiaru rollupa;
 • stworzenie przyciągającego uwagę i jasnego w przekazie przesłania reklamowego;
 • wykorzystanie wysokiej jakości grafik i zdjęć;
 • użycie czytelnych i odpowiednio dużych czcionek;
 • zachowanie spójności z marką i wykorzystywanymi logotypami.

W Emtigo kupisz także inne produkty reklamowe, a wśród nich standy tekstylne i flagi reklamowe.


Potrzebujesz projektu graficznego?


Projekty powstające w naszym studio, są dziełem utalentowanych i doświadczonych grafików, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę graficzną na najwyższym poziomie.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wizerunek firmy, specyfikę branży i rodzaj zleconej pracy. Projekty wykonujemy z materiałów dostarczonych przez zamawiającego.


Zamawiając projekt graficzny, wszystkie uwagi i sugestie co do jego wyglądu należy zamieścić w sekcji „DODATKOWE INFORMACJE” w koszyku (pole poniżej KOD RABATOWY) lub pisząc na adres: grafik@emtigo.pl koniecznie podając numer zamówienia. Materiały do wykonania projektu takie jak logotypy, zdjęcie, tekst lub grafiki można nam dostarczana na kilka sposobów:


 1. wgrać do zamówienia w sekcji „WGRAJ PLIK” (można dodać dowolna ilość plików),
 2. przesyłając na adres grafik@emtigo.pl, (proszę dopisać numer zamówienia),
 3. przesłać za pomocą wetransfer.com lub innego systemu przesyłania plików (proszę dopisać numer zamówienia)

Jak przygotować materiały do projektu?:


 • Logotypu prosimy przesłać w formatach wektorowych – formaty: ai, eps, pdf, svg, cdr.
 • Zdjęcia i inne materiały graficzne powinny mieć odpowiednio dużą rozdzielczość w zależności od zamawianego projektu (im większa rozdzielczość, tym lepiej)
 • Teksty w formie umożliwiającej łatwe skopiowanie.

Przed rozpoczęcie do prac nasz grafik sprawdzi poprawność przesłanych materiałów i w razie konieczności poprosi o dosłanie odpowiednich informacji.
Jeżeli posiadacie Państwo projekty graficzne, na których grafik ma się wzorować, posiadacie szkice lub rysunki, które pozwolą lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania, prosimy o dołączenie ich do zamówienia.


*Projekty wykonujemy tylko do produktów zamówionych w naszym sklepie.

Jak przygotować materiały do projektu?: Logotypu prosimy przesłać w formatach wektorowych – formaty: ai, eps, pdf, svg, cdr. Zdjęcia i inne materiały graficzne powinny mieć odpowiednio dużą rozdzielczość w zależności od zamawianego projektu (im większa rozdzielczość tym lepiej) Teksty w formie umożliwiającej łatwe skopiowanie. Przed rozpoczęcie do prac nasz grafik sprawdzi poprawność przesłanym materiałów i w razie konieczności poprosi o dosłanie odpowiednich.

Jak przygotować materiały do projektu?:

 • Logotypu prosimy przesłać w formatach wektorowych – formaty: ai, eps, pdf, svg, cdr.
 • Zdjęcia i inne materiały graficzne powinny mieć odpowiednio dużą rozdzielczość w zależności od zamawianego projektu (im większa rozdzielczość tym lepiej)
 • Teksty w formie umożliwiającej łatwe skopiowanie.

Przed rozpoczęcie do prac nasz grafik sprawdzi poprawność przesłanym materiałów i w razie konieczności poprosi o dosłanie odpowiednich.

ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 131

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323