Trwa wczytywanie produktów

Stand reklamowy - co to takiego i jak może pomóc Twojej firmie w promocji?

Emtigo.pl

2023-04-27 14:26:00

Standy

Chcesz skutecznie promować swoją firmę na różnorodnych wydarzeniach branżowych. Zadbaj o odpowiednie produkty reklamowe. Jednym z nich jest stand reklamowy. Co to takiego i jak może pomóc Twojej firmie w wyróżnieniu się na tle konkurencji? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule.


Stand reklamowy – co to jest?


Standy reklamowe to wyjątkowe narzędzia marketingowe, które dzięki swojej formie doskonale przyciągają uwagę klienta i dostarczają mu niezbędnych informacji o oferowanym produkcie, bądź usłudze. Standy tekstylne dzięki łatwemu systemowi składania i rozkładania oraz lekkiej konstrukcji, często wykorzystywane są więc na różnego rodzaju imprezach, targach czy wystawach. Niejednokrotnie służą też do eksponowania promocji oraz ofert specjalnych w stacjonarnych punktach sprzedaży.


Korzyści z używania standów reklamowych


Różnorodne produkty reklamowe są skutecznym narzędziem, przyczyniającym się do zainteresowania ofertami bądź usługami czy rozwiązaniami dostarczanymi przez firmę. Jednym z ich rodzajów są standy reklamowe. Przyjrzyjmy się bliżej korzyściom płynącym z ich używania:

  • wyróżnienie się na tle konkurencji – nie da się ukryć, że aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów na naszą markę, należy zadbać o odpowiednią reklamę. Niezawodnym rozwiązaniem jest uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Aby jednak przyciągnąć do siebie klientów, warto postawić na standy reklamowe;
  • skuteczne przekazywanie informacji – standy pozwalają na wykonanie personalizowanego nadruku reklamowego, na którym znajdą się informacje o firmie, oferowanych produktach bądź usługach. Ich niewątpliwą zaletą jest skuteczne przekazanie cech i korzyści klientom. Dzięki standom możesz zrobić to za pomocą grafik, jak i zwięzłych haseł promocyjnych;
  • zwiększenie rozpoznawalności marki – standy reklamowe dają możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji, co ma pozytywny wpływ na rozpoznawalność marki. Dzięki odpowiedniemu projektowi nie tylko przyciągniesz uwagę klientów ale także zbudujesz pozytywny wizerunek firmy;
  • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych – produkty reklamowe najczęściej wykorzystywane są na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Ich odpowiedni wygląd pozwoli Ci nawiązać nowe kontakty biznesowe i zwiększyć swoją sieć kontaktów. Warto więc wykorzystać ich potencjał w celu zdobycia nowych kontrahentów i partnerów biznesowych.

Decydując się na wdrożenie tego rozwiązania w strategii reklamowej firmy, warto wziąć pod uwagę dostawcę standów reklamowych. Wysoka jakość oraz pozytywne komentarze dadzą Ci gwarancję, że wybrany przez Ciebie produkt spełni zadanie i przyniesie zamierzony efekt.


Jak skutecznie zaprojektować stand reklamowy?


Chcesz, aby Twój stand reklamowy skutecznie przyciągał uwagę? Warto wziąć to pod uwagę już na etapie jego projektowania. Najważniejszym czynnikiem jest bowiem zgodność i nawiązanie do identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli Twoja firma posiada więc logo, nie może go na nim zabraknąć. Dodatkowo stand reklamowy powinien nawiązywać kolorystyką do charakteru marki. Ważne jest zaprojektowanie każdego, nawet najmniejszego szczegółu, gdyż to właśnie detale są często tym, co przyciąga uwagę klientów. Stand reklamowy musi być przez klienta pozytywnie odebrany i zapamiętamy. Stąd konieczność stworzenia przemyślanego przekazu, który jest jednocześnie zwięzły i przekonujący.Wybierając standy reklamowe od Emtigo zyskujesz nie tylko gwarancję najwyższej jakości wydruku i zastosowanych materiałów. To także pewność fachowej pomocy na każdym etapie projektowania swojego produktu reklamowego. Oferujemy szeroki wybór standów w wielu rozmiarach, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Wyróżniamy się kompleksowością. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko standy reklamowe, ale także inne produkty, które pozwolą Ci na stworzenie spójnego, a przede wszystkim widocznego stanowiska.

ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo Print – Producent flag i sklep internetowy

ul. Wałbrzyska 1, 60-198 Poznań

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323