Trwa wczytywanie produktów

Personalizowane windery reklamowe

Emtigo.pl

2022-05-12 15:55:00

Flagi reklamowe

Personalizowane windery reklamowe kojarzą się z prężnie działającymi firmami, z prestiżem i z atrakcyjnymi ofertami. Dlatego też w tę formę promocji inwestują często banki, hotele, restauracje, targi biznesowe i wiele innych nastawionych na sukces przedsiębiorstw.


Wysokiej jakości, oryginalny i nieblaknący winder pozwala zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki, a także nakierować go na określone cele marketingowe. W ramach personalizacji warto rozważyć rozmiar masztu, kształt skrzydeł, rodzaj podstawy, a przede wszystkim projekt graficzny windera.


Sprawdź, jakie korzyści zapewniają windery reklamowe w Emtigo i jakie są możliwości ich personalizacji.


Jakie są możliwości personalizowania winderów?


Windery reklamowe dają olbrzymie możliwości personalizacji swego wyglądu, który możesz dostosować do swoich celów biznesowych.


Na poliestrową tkaninę nanosimy dowolny nadruk, który może zawierać logotyp i nazwę firmy, jej dane kontaktowe, slogan reklamowy, elementy oferty firmy i wiele innych przydatnych i nakierowanych na cel biznesowy. Pod elementy te można też dobrać pasujące tło, jednolite lub będące nadrukiem dowolnej fotografii.


Aby zapewnić maksimum możliwości personalizacji oferujemy Klientom możliwość samodzielnego stworzenia projektu, jak i opracowania go przez naszego grafika.


Gdzie warto umieścić personalizowane windery reklamowe?


Istnieje wiele możliwości odnośnie umieszczania winderów reklamowych. Dzięki swym trwałym materiałom i stabilności można zamontować je zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.


Personalizowane windery marketingowe bardzo dobrze sprawdzają się wewnątrz budynków takich jak sklepy, banki, uczelnie czy galerie handlowe. Reklamy te doskonale funkcjonują również na targach i konferencjach, a także w restauracjach.


W ramach użytku zewnętrznego windery doskonale spełniają swą rolę na plażach, stokach narciarskich, stadionach i przy torach wyścigowych. Warto też umieszczać je przy ruchliwych drogach, na przykład w pobliżu stacji benzynowych czy przydrożnych restauracji i hoteli.


Korzyści, jakie zapewniają personalizowane windery promocyjne


Personalizowane windery marketingowe to jedna ze skutecznych form promocji firm i eventów. Ich zindywidualizowany wygląd oparty na sprawdzonej konstrukcji pozwala osiągnąć wiele korzyści. Wszystkie one składają się na zwiększoną widoczność i rozpoznawalność marki oraz mogą przełożyć się na wzrost zainteresowania reklamowanymi usługami.


Najważniejsze korzyści, jakie zapewniają personalizowane windery promocyjne:

 • możliwość stworzenia spersonalizowanego nadruku pozwala zamieścić na winderze dowolne elementy, takie jak nazwa, logotyp, barwy i dane kontaktowe firmy;
 • windery zwracają uwagę swymi nasyconymi kolorami i przemyślanymi projektami nadruków;
 • różne dostępne kształty skrzydeł winderów pozwalają podkreślić bardziej lub mniej dynamiczny charakter firmy;
 • odporny na zniszczenia materiał poliestrowy, nieblaknące tusze i specjalna technika ich nakładania zapewniają zwiększoną trwałość spersonalizowanych nadruków.

Dlaczego warto zamawiać windery reklamowe w Emtigo?


W poznańskiej firmie Emtigo oferujemy personalizowane windery reklamowe, które są gwarancją wysokiej jakości promocji i zwiększonej widoczności marki. Nasze windery wyróżnia kilka istotnych zalet, dla których warto rozważyć ich zakup właśnie u nas.


Oto najważniejsze atuty naszej oferty:

 • szeroka paleta kolorów pozwalająca dobrać sugestywne barwy, dostosowane do kolorystyki firmy;
 • duże nasycenie barw zwiększające widoczność i atrakcyjność reklam;
 • nakładanie nadruków techniką sublimacji, dostosowaną do wymagań tkanin poliestrowych;
 • dostępność różnych kształtów, wymiarów masztów i rodzajów podstaw, dzięki którym możesz stworzyć winder dopasowany do Twoich potrzeb i niemal każdego miejsca;
 • możliwość naniesienia na tkaninę dowolnego projektu;
 • opcja stworzenia oryginalnego i profesjonalnego projektu nadruku przez naszego grafika;
 • możliwość odbioru zamówienia osobiście lub bez wychodzenia z domu za pomocą przesyłki kurierskiej;
 • konkurencyjne ceny i rabaty przy dużych zamówieniach.

Stwórz spersonalizowane windery i sprawiaj, by przechodnie stawali się Twoimi Klientami


Reklama w postaci kreatywnego, estetycznego windera jasno komunikuje Twoją działalność lub event. Oddziałuje też na przechodniów, ściągając ich wzrok i potencjalnie zachęcając ich do skorzystania z Twoich usług.


Sprawdź szczegóły naszej oferty i dowiedz się jak przygotować plik do druku. Zamów winder reklamowy w naszej firmie i zyskaj, docierając z spersonalizowaną reklamą do jak największej liczby Klientów.

flagi-reklamowe-realizacje-winder-skrzydlo-top-farms
flagi-reklamowe-realizacje-winder-skrzydlo-superenduro
flagi-reklamowe-realizacje-winder-skrzydlo-na-ratunek-
ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 1

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323