Trwa wczytywanie produktów

Gdzie wykorzystywane są flagi reklamowe?

Emtigo.pl

2021-03-29 13:34:00

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach, od motoryzacji, przez oświatę, po sport i turystykę. Wykorzystuje się je zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartych przestrzeniach miejskich i rekreacyjnych. Stanowią formy promocji i drogowskazy dla potencjalnych klientów, ściągając ich wzrok atrakcyjnym designem i dynamicznym powiewaniem na wietrze. Flaga reklamowa wspaniale prezentuje się i spełnia swoje zadanie w tak różnorodnych miejscach jak korytarze firm, sale konferencyjne, stadiony, stoki narciarskie i wiele innych.


Sprawdź, gdzie jeszcze wykorzystywane są flagi reklamowe i co czyni je idealną formą reklamy zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.


Gdzie stosuje się flagi reklamowe?


Flagi reklamowe wykorzystuje się w różnych gałęziach biznesu, a także do promocji wydarzeń sportowych, turystycznych, kulturalnych czy społeczno-politycznych. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie konieczne jest jasne i widoczne z daleka oznaczenie lokalizacji promowanego miejsca czy stanowiska. Ponadto warto zastosować je również jako formę reklamy fizycznej, gdy istotna jest nie tylko sama ich lokalizacja, co oferta firmy czy jej dane kontaktowe.


Flaga reklamowa może znaleźć zastosowanie w branży motoryzacyjnej, medycznej, sportowej, kulturalno-oświatowej i wielu innych. Można stosować je wszędzie tam, gdzie zwykłe bilbordy czy plakaty nie sprawdzą się, gdyż są zbyt statyczne lub szybko ulegają zniszczeniu. Stworzona z mocnych, trwałych materiałów i poparta solidną konstrukcją flaga jest o wiele bardziej żywotna, zatem nadaje się do zastosowania w zmiennych warunkach atmosferycznych.


Flagi reklamowe we wnętrzach budynków


Flagi reklamowe doskonale prezentują się we wnętrzach budynków należących do różnych firm instytucji. Często umieszczane są w holach i przy wejściach banków, firm i hoteli. Stosuje się je również na korytarzach firm, które organizują eventy dla swych klientów w swoich salach konferencyjnych. W czytelny sposób oznaczają zaproszonym gościom drogę do odpowiedniej sali.

Flagi warto zamieszczać również na korytarzach szkół i uczelni dla zakomunikowania ich oferty. Częstym miejscem ich stosowania są również skupiska wielu różnych firm, gdzie wiele zależeć może od ich szybkiego zlokalizowania. Przykładowe miejsca tego rodzaju to między innymi galerie handlowe i targi pracy.

Wreszcie flagi reklamowe mogą wskazywać nie tylko na firmę, ale i na jej konkretny produkt. Tak działają na przykład flagi zamieszczane w salonach samochodowych w pobliżu poszczególnych modeli aut.


Flagi reklamowe formą promocji na zewnątrz


Flagi reklamowe doskonale sprawdzają się również na powietrzu. Ich lekki materiał delikatnie porusza się na wietrze, jednocześnie nie zakrywając nadruku, gdyż są one odpowiednio usztywnione przy krawędziach. Ta dynamiczna forma reklamy może być stosowana zarówno w środku miasta, jak i w różnego rodzaju obiektach sportowych.


Delikatnie łopoczące flagi promocyjne spotkać mnożna na ulicy przy wejściach do banków czy firm, a także przy przydrożnych stacjach benzynowych czy zajazdach. Spełniają swoją funkcję również na stadionach, na plażach, gdzie oznaczają boiska do gry w siatkówkę lub inne eventy. Często też można je zobaczyć na stokach narciarskich i na trasach maratonów oraz innych imprez sportowych. Znakomicie podkreślają wówczas dynamiczny charakter wydarzeń.


Co sprawia, że flagi reklamowe można zastosować w tak wielu różnych miejscach?


Specjalna budowa flag reklamowych, materiały użyte do ich produkcji, dynamiczny wygląd i szerokie możliwości ich personalizacji to główne powody uniwersalnego zastosowania flag. Aby w pełni docenić potencjał flag reklamowych jako nośników reklamy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, warto zwrócić uwagę na ich następujące cechy:

 • dostępność różnego rodzaju podstaw – różne wielkości, rodzaje, ciężary i sposoby montażu podstaw flag dostosowanych do powierzchni twardych, piaszczystych czy pokrytych trawą;
 • trwałość poliestru, który nie drze się na wietrze i długo zachowuje swój estetyczny wygląd mimo deszczu czy słońca;
 • sztywność masztu i optymalne usztywnienie krawędzi flagi, dzięki którym zachowuje ona dynamikę, ale nie zwija się i nie zakrywa nadruku mimo wiatru lub jego braku;
 • nieograniczone możliwości personalizacji pozwalające nanieść na tkaninę dowolny nadruk;
 • kształt skrzydła flagi efektownie współpracujący z ruchem powietrza;
 • dostępność w różnych wymiarach gwarantująca widoczność flag z daleka.

Flagi reklamowe Poznań – dlaczego warto zamówić je w Emtigo?


Aby flaga reklamowa jak najdłużej spełniała swoją rolę i prezentowała się wzorowo, warto zakupić ją od dobrego producenta. Możesz to zrobić w poznańskim Emtigo, gdzie oferujemy wysokogatunkowe flagi z lekkiego i trwałego aluminium oraz wysokiej klasy poliestru.


Najważniejsze powody, dla których warto zamówić flagi reklamowe w Emtigo to:

 • wysoka żywotność naszych produktów, którą gwarantują wysokogatunkowe materiały oraz staranne wykonanie,
 • trwałe nadruki odporne na działanie promieniowania UV, wilgoci i zmian temperatury,
 • możliwość zastosowania naszych flag zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków,
 • lekkość i wygoda transportu, montażu i przechowywania naszych flag,
 • możliwość dostarczenia zamówienia pod Twoje drzwi za pomocą przesyłki kurierskiej,
 • konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty.

Zamów flagi reklamowe w Emtigo i promuj się skutecznie w każdym miejscu i branży


Jeśli zależy Ci na skutecznej promocji lub jasnym oznakowaniu Twojego stanowiska na targach pracy, postaw na rozwiązanie, które zapewni Ci widoczność w każdych warunkach i przez długi czas. Dynamiczne, nieblaknące i stosowne do użytku wewnętrznego i zewnętrznego flagi reklamowe z Emtigo zapewnią Ci wysokiej jakości reklamę i pomogą Twoim potencjalnym klientom odnaleźć właśnie Ciebie. Możliwość ich personalizacji pozwoli Ci stworzyć flagę dopasowaną do Twojej branży, z czytelnym logo Twojej firmy.


Sprawdź naszą ofertę i wybierz flagi reklamowe od producenta w Poznaniu, który zapewnia jakość, trwałość i imponujący efekt wizualny.

ZAUFALI NAM
amerigas
auchan
lotto
ministerstowo zdrowia
santander
poznan
bricomarche
kingspan
leroy merlin
leclerc
ofix
naturhouse
brw
aviva
bmw
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

Emtigo.pl

ul. Poznańska 1

60-185 Skórzewo k. Poznania

Polska

infolinia: 797-616-870

e-mail: biuro@emtigo.pl

e-mail: pawel@emtigo.pl

NIP: 7792469235, REGON: 368036010, KRS: 0000690323